w

Przez zachowanie aktora skreślono film? 26 milionów dolarów poszło do kosza

W grudniu 2023 roku do kin trafił długo oczekiwany thriller „Nagle” w reżyserii Thomasa Bidegaina. Film ten miał pierwotnie gwiazdorską obsadę w postaci Jake’a Gyllenhaala i Vanessy Kirby, jednak tuż przed rozpoczęciem zdjęć produkcja została odwołana. W mediach pojawiły się doniesienia o zachowaniu Gyllenhaala, które miało wpłynąć na tę decyzję. Reżyser również wypowiedział się na ten temat, wyjaśniając kulisy anulowania realizacji filmu.

W grudniu 2023 roku na ekrany kin weszła długo oczekiwana produkcja „Nagle” w reżyserii znanego Thomasa Bidegaina. Film ten miał w swojej obsadzie dwóch znanych aktorów – Jake’a Gyllenhaala i Vanessę Kirby. Jednakże, na krótko przed rozpoczęciem zdjęć, produkcja została odwołana. W mediach pojawiły się informacje o zachowaniu Gyllenhaala, które miało wpłynąć na tę decyzję. Reżyser również zabrał głos w tej sprawie, wyjaśniając kulisy anulowania realizacji filmu.

W grudniu 2023 roku do kin trafił długo oczekiwany thriller „Nagle” w reżyserii uznawanego za wybitnego Thomasa Bidegaina. Film ten miał w swojej obsadzie dwóch znanych i cenionych aktorów – Jake’a Gyllenhaala i Vanessę Kirby. Niestety, na krótko przed rozpoczęci 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Grammy dla piosenki Billie Eilish z filmu „Barbie”! Kreacja autorki wywołała zdumienie!

Znaleźli sposób na darmowe parkowanie. Miasto idzie z nimi na wojnę