w

Przeżył tragiczny wypadek. Nagrał piosenki o swoim powrocie do zdrowia

1 stycznia 2024 roku minie już rok od tragicznego wypadku, w którym Jeremy Renner był bliski śmierci po tym, jak został potrącony przez pług śnieżny. Od tego dramatycznego wydarzenia, aktor regularnie dzieli się z fanami swoimi postępami w powrocie do zdrowia za pośrednictwem mediów społecznościowych. W swoich wpisach, Renner informuje, że w rocznicę wypadku ukaże się jego muzyczny dziennik zatytułowany „Wait”, w którym opowie o swojej trudnej drodze do powrotu do pełni sił.

Po tym traumatycznym incydencie, Renner musiał przejść przez długą i trudną rehabilitację, aby odzyskać sprawność fizyczną. Jednak dzięki determinacji i wsparciu bliskich, aktor powoli wraca do formy i nieustannie dzieli się z fanami swoimi postępami. W swoich wpisach na mediach społecznościowych, Renner pokazuje, że mimo przeciwności losu, jest w stanie pokonać trudności i wrócić do swojej pasji – aktorstwa.

Wraz z nadchodzącą rocznicą wypadku, Jeremy Renner postanowił podzielić się z fanami swoją historią w formie muzycznego dziennika. Album „Wait” będzie nie tylko opowieścią o jego trud 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

„Zostaw świat za sobą”: Widzowie krytykują nowość Netfliksa. Aktorzy stają w obronie filmu

1044 km na jednym ładowaniu. Ten elektryk zawstydza diesle