w

Przeżyła piekło na planie. Znany reżyser się za nią wstawił

Patricia Arquette zanurzyła się w nostalgicznych wspomnieniach z planu filmowego kultowego dreszczowca „Zagubiona autostrada” Davida Lyncha. Aktorka ujawniła, że podczas pracy nad tym filmem musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami ze strony niektórych członków ekipy filmowej. W wywiadzie opowiedziała o tym, jak reżyser szybko zareagował na jej skargi i postawił na swoim.

Arquette, która wcieliła się w rolę Alice Wakefield w „Zagubionej autostradzie”, przyznała, że na planie filmowym nie wszystko było tak idealne, jak mogłoby się wydawać. Aktorka wspomniała, że musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami i uwagami ze strony niektórych członków ekipy filmowej.

„Gdy pracowałam nad tym filmem, musiałam wysłuchiwać nieprzyjemnych komentarzy i uwag, które były skierowane w moją stronę. Było to bardzo trudne i nieprzyjemne doświadczenie” – wyznała Arquette.

Jednak aktorka nie pozostała obojętna na te sytuacje i postanowiła porozmawiać o nich z reżyserem, Davidem Lynchem. Jak się okazało, reżyser szybko zareagował na jej skargi i postawił na swoim.

„Kiedy poskar 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najlepsze otwarcie filmu dokumentalnego w historii! Podbił polskie kina

Honda GL1800 Gold Wing Touring jest jak wakacje na all-inclusive. Nie chcesz kończyć