w

Przy okazji informacji o Office 2024 Microsoft niechcący potwierdził Windows 12. W jaki sposób?

Windows 12 to system operacyjny, o którym słyszymy od dawna, jednakże jak dotąd Microsoft oficjalnie nie ogłosił jego istnienia. Jednakże, przypadkowo przekazał informacje, po których możemy już niemal na sto procent mieć pewność, że jest w fazie rozwoju i powinien mieć swoją premierę już w 2024 roku. Co więcej, istnieje wiele spekulacji i przecieków na temat tego, czego możemy się spodziewać po nowym systemie.

Pod koniec września, edytor tekstu Word został zaktualizowany i pojawiły się w nim odniesienia do Windows 12. To wywołało wiele dyskusji i spekulacji wśród użytkowników, co sugeruje, że Microsoft pracuje nad nowym systemem operacyjnym. Jednakże, nie jest to potwierdzone przez firmę, więc musimy poczekać na oficjalne ogłoszenie.

Jeśli jednak faktycznie Windows 12 jest w fazie rozwoju, to co możemy się spodziewać po nowym systemie? Według przecieków, Microsoft skupi się na poprawie wydajności i stabilności systemu, a także wprowadzi nowe funkcje i ulepszenia. Jedną z najważniejszych zmian może być nowy interfejs użytkownika, który będzie bardziej intuicyjny i łatwiejszy w obsłudze.

Ponadto, Windows 12 może być również bardziej zintegrowany z chmurą, co pozwoli użytkownikom na łatwiejszy dostęp do swoich plików i danych z różnych urządzeń. Wprowadzone zostaną 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

To koniec spadku stopy bezrobocia? „Możliwe niewielkie wzrosty”

Like A Dragon Gaiden ocenione w recenzjach. Czas zabawy i opinie krytyków o grze z premierą w Xbox Game Pass