w

Przyjaźń czy coś więcej? Tajemnicza relacja dwóch słynnych aktorów

Matthew McConaughey i Woody Harrelson, dwaj wybitni aktorzy znani z takich filmów jak „Witaj w klubie” i „Interstellar” dla McConaugheya oraz „Urodzeni mordercy” i „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” dla Harrelsona, wielokrotnie spotykali się na planach zdjęciowych. Jednak to, co łączy ich poza pracą, jest jeszcze bardziej wyjątkowe. Obaj aktorzy nie ukrywają, że łączy ich szczególna więź, która może być czymś więcej niż tylko przyjaźnią.

McConaughey i Harrelson po raz pierwszy spotkali się na planie filmu „Urodzeni mordercy” w 1994 roku. Od tego czasu, ich drogi wielokrotnie się przecinały, a oni sami stali się bliskimi przyjaciółmi. Wspólnie pracowali na planach takich filmów jak „Edtv”, „Surfer, Dude” czy „Detektyw Monk”. Jednak to nie tylko wspólne projekty sprawiły, że ich więź stała się jeszcze silniejsza.

Obaj aktorzy mają wiele wspólnych zainteresowań, takich jak sport, muzyka czy podróże. Często spotykają się poza planem filmowym, aby razem uprawiać sport, grać w golfa lub po prostu spędzać czas razem. Wielokrotnie udzielali również wywiadów, w których wyrażali swoją wzajemną 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zniknęła na prawie dwie dekady. Ewelina Flinta: Mam ochotę skakać z radości

Dlaczego Luna nie dostała się do finału? „Tam były ogromne pieniądze wsadzone”