w

Puchatek zapoluje po raz trzeci. Powstanie kolejny horror z misiem o małym rozumku

Twórcy „Puchatka: Krwi i miodu” nieustannie pracują nad rozwijaniem swojego kinowego uniwersum. Po ogłoszeniu planów stworzenia filmów opartych na krwawych wersjach postaci z bajek, szybko potwierdzili powstanie trzeciej części cyklu, skupiającej się na misiu, który zaczął się bawić w redukcję osób odwiedzających Stumilowy Las. Druga odsłona serii niedawno trafiła do amerykańskich kin, a już teraz fani mogą cieszyć się z zapowiedzi kolejnego filmu.

Twórcy „Puchatka: Krwi i miodu” nie próżnują i nieustannie zaskakują swoich fanów nowymi projektami. Po sukcesie pierwszych dwóch części, twórcy postanowili rozszerzyć swoje uniwersum i skupić się na kolejnej postaci z bajek. Tym razem będzie to misio, który zaczął się bawić w redukcję osób odwiedzających Stumilowy Las. Jego krwawa i mroczna historia z pewnością przyciągnie uwagę widzów i zapewni kolejną porcję emocji.

Druga odsłona serii „Puchatka: Krwi i miodu” niedawno trafiła do amerykańskich kin i odniosła ogromny sukces. Film został przyjęty bardzo pozytywnie przez krytyków i publiczność, co tylko potwierdza, że twórcy mają w sobie ogromny talent i wyczucie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kosmiczny Teleskop Hubble’a uchwycił narodziny gwiazdy. Niesamowity widok

Finalistka hiszpańskiego „The Voice Kids” w polskiej edycji! Zrobi karierę?