w

Pułapki na kierowców na A1, A2, A4. Gdzie czai się odcinkowy radar?

Odcinkowe pomiary prędkości to systemy, które są coraz powszechniejsze na polskich drogach. Obecnie jest ich już 39, a liczba ta będzie stale rosnąć. W ciągu ostatniego roku urządzenia te zarejestrowały ponad 320 tysięcy przypadków przekroczenia prędkości przez kierowców, za co otrzymali oni mandaty. Gdzie dokładnie znajdują się odcinkowe pomiary prędkości na autostradach A1, A2 i A4?

Odcinkowe pomiary prędkości to systemy, które służą do kontrolowania prędkości pojazdów poruszających się po drogach. Są one coraz częściej stosowane na polskich autostradach, w celu zapewnienia bezpieczeństwa na drodze i egzekwowania przestrzegania przepisów ruchu drogowego.

Obecnie w Polsce działa już 39 odcinkowych pomiarów prędkości, a liczba ta będzie stale rosnąć wraz z rozwojem infrastruktury drogowej. W ciągu ostatniego roku, urządzenia te zarejestrowały ponad 320 tysięcy przypadków przekroczenia prędkości przez kierowców, co świadczy o skuteczności tych systemów w egzekwowaniu przestrzegania limitów prędkości.

Warto zaznaczyć, że o 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zwoje z Herkulanum. Studenci dokonali przełomu

Smartfony Nokii kolejny raz znikną z rynku? Jest oficjalna odpowiedź producenta