w

Rakiety lecące na 1000 km i potężne śmigłowce. To chce kupić Polska

Podczas niedawnej wizyty Donalda Tuska i Andrzeja Dudy w Stanach Zjednoczonych, otrzymaliśmy niezwykle ważne i korzystne dla nas kraju wiadomości. Departament Stanu wyraził zgodę na sprzedaż Polsce aż 1800 rakiet, co jest niezwykle imponującą liczbą. Ponadto, prezydent Joe Biden zapewnił, że wkrótce zostanie złożona oficjalna oferta na zakup aż 96 śmigłowców Ah-64 Apache. To ogromny krok naprzód dla naszej armii i bezpieczeństwa kraju.

Sprzedaż tak dużej ilości rakiet jest nie tylko dowodem na zaufanie Stanów Zjednoczonych do Polski, ale również znaczącym wzmocnieniem naszej obrony. Rakietowe systemy obronne są niezwykle ważne w dzisiejszych czasach, kiedy zagrożenia ze strony innych państw są coraz większe. Dzięki temu zakupowi, nasza armia będzie mogła skutecznie bronić naszych granic i zapewnić bezpieczeństwo naszym obywatelom.

Jednak to nie wszystko, co Polska otrzyma w ramach tej umowy. Zakup 96 śmigłowców Ah-64 Apache jest równie ważny i znaczący. Te nowoczesne maszyny bojowe są niezwykle wszechstronne i mogą być wykorzystywane w różnych sytuacjach. Są one wyposażone w najnowocześniejsze systemy obronne i uzbrojenie, co czyni je niezwykle 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otworzyli rosyjskiego drona i zaskoczył ich jeden szczegół

dziś, 14 mar 20:10 (Ale kino+) – Peter von Kant