w

Ralph Kaminski jasno postawił swoją granicę. „Mam wolne”

Ralph Kaminski, popularny wokalista i muzyk, podzielił się z fanami kolejną trudną decyzją. Na początku grudnia odwołał on swój gościnny występ na koncercie zespołu Kamp!, który odbył się dziewiątego grudnia w Warszawskiej Progresji. Wówczas wielu fanów było rozczarowanych, ale teraz okazuje się, że to nie koniec modyfikacji planów, co mogło wywołać negatywne uczucia u jego wiernych słuchaczy.

W ostatnim wpisie na swoim profilu społecznościowym, Kaminski ogłosił, że w tym roku nie będzie występował w Sylwestra. To z pewnością zaskoczyło jego fanów, którzy liczyli na to, że będą mogli spędzić ten wyjątkowy wieczór z ulubionym artystą. Wokalista nie podał konkretnych powodów swojej decyzji, ale zapewnił, że jest to dla niego trudna i przemyślana decyzja.

Niektórzy fani mogą być rozczarowani tym, że nie będą mogli zobaczyć swojego idola na żywo w Sylwestra, ale warto pamiętać, że każdy artysta ma prawo do odpoczynku i czasu dla siebie. Kaminski zapewnił, że w przyszłym roku będzie miał dla swoich fanów wiele niespodzianek i koncertów, więc warto czekać na kolejne wydarzenia z jego udziałem.

Warto również podkreślić, że decyzja Kaminskiego nie jest wyjątkowa wśród artystów. Wielu z nich decyduje 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Korzystasz z YouTube? Przygotuj się na dłuższe reklamy

Ania Wyszkoni w ogniu krytyki. Fani zarzucają jej profanację