w

Romuald Lipko na łożu śmierci pogodził się z Cugowskim. „Rozstaliśmy się w zgodzie”

W lutym 2020 roku Polskę obiegła smutna wiadomość o odejściu Romualda Lipki – legendarnego kompozytora, autora wielu niezapomnianych przebojów, które śpiewali również inni polscy artyści. Artysta zmarł po krótkiej walce z nowotworem dróg żółciowych wątroby, pozostawiając po sobie nie tylko bogate dziedzictwo muzyczne, ale także pustkę w sercach wielu fanów.

W rocznicę śmierci Romualda Lipki, jego przyjaciel i współpracownik Krzysztof Cugowski, w wywiadzie dla mediów, wspomina o swoim bliskim zmarłym przyjacielu. Cugowski opowiada o ich wspólnych chwilach spędzonych na scenie i za kulisami, dzieląc się wspomnieniami z czasów, gdy tworzyli razem niezapomniane utwory.

Romuald Lipko był nie tylko cenionym kompozytorem, ale także wybitnym muzykiem i wokalistą. Jego talent i pasja do muzyki przyciągały do niego wielu artystów, którzy chcieli współpracować z nim i wykonywać jego utwory. Dzięki temu, jego twórczość stała się nie tylko częścią polskiej kultury, ale także przekroczyła granice kraju, zdobywając uznanie na całym świecie.

Jego nie 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kultowe filmy mistrza kina w HBO Max. Tylko dla dorosłych widzów

Mały elektryk od Hyundaia. Ma kosztować poniżej 90 tys. zł