w

Rozwiedzeni Bosak i Dębska na jednej imprezie. Jedno zdanie o byłej żonie mówi wiele

Maria Dębska i Marcin Bosak byli małżeństwem zaledwie przez kilka miesięcy, jednak ich związek zakończył się rozwodem. Para konsekwentnie unika komentowania swojego rozstania, a także siebie nawzajem – dotąd raczej wybierali różne imprezy i unikali spotkań. Ostatnio jednak, na pokazie mody, Maria i Marcin spotkali się ponownie. Co ciekawe, nawet siedzieli w całkiem bliskiej odległości od siebie. Mimo to, nie doszło do wymiany spojrzeń między byłymi małżonkami. Aktor twierdzi, że nie zauważył swojej byłej żony.

Maria Dębska i Marcin Bosak byli jedną z najbardziej rozpoznawalnych par w polskim show-biznesie. Ich związek był bardzo intensywny, jednak po kilku miesiącach małżeństwa, para zdecydowała się na rozwód. Od tego czasu, oboje starają się unikać wspomnień związanych z ich związkiem i nie komentują publicznie swojego rozstania.

Ostatnio jednak, Maria i Marcin spotkali się na pokazie mody, co wywołało spore zainteresowanie mediów. Co ciekawe, para nawet siedziała w bliskiej odległości od siebie, jednak nie doszło do wymiany spojrzeń między nimi. Aktor twierdzi, że nie zauważył swojej byłej żony, co może sugerować, że unikał jej celowo.

Maria Dębska i Marcin Bosak wydają się być na dobrej drodze do zapomnienia o swoim związku. Obo 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Holecka odchodzi z TVP? Nie chce, ale musi: „Dokumenty zostały już podpisane”

„Mad Max 2: Furiosa”: Tak wygląda Anya Taylor-Joy w filmie George’a Millera!