w

RTX 5000 zadba o błyskawiczny transfer danych. A przynajmniej tak mówią

Mimo że premiera rodziny kart graficznych RTX 5000 planowana jest na połowę 2025 roku, to już teraz pojawiają się liczne plotki i przecieki na jej temat. Wiele informacji dotyczących wydajności, rodzaju układów GPU oraz innych parametrów zostało już ujawnionych. Jednak dzisiaj mamy dla Państwa kolejne interesujące informacje, tym razem dotyczące złącz zewnętrznych i wewnętrznych.

W chwili obecnej, na rynku dostępne są różne rodzaje złącz, które są wykorzystywane w kartach graficznych. Jednym z najpopularniejszych jest złącze PCI Express, które jest wykorzystywane w większości nowoczesnych kart graficznych. Jednak w przypadku rodziny RTX 5000, pojawią się również inne złącza, które mają zapewnić jeszcze większą wydajność i możliwości.

Jednym z najważniejszych złącz, które pojawi się w kartach graficznych RTX 5000, będzie złącze Thunderbolt 4. Jest to najnowsza wersja popularnego złącza, która oferuje bardzo wysoką przepustowość danych oraz możliwość podłączenia wielu urządzeń jednocześnie. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli cieszyć się jeszcze większą wydajnością i płynnością w grach oraz innych zastosowaniach.

Kolejnym ciekawym złączem, które pojawi się w kartach graficznych RTX 5000, będzie złącze USB 4. Jest to kolejna nowość, która oferuje jeszcze większą przepustowość danych niż 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bunt u giganta IT. 500 z 700 pracowników grozi odejściem po zwolnieniu szefa

Chińska rakieta wybiła podwójny krater na Księżycu. Coś było do niej doczepione