w

Rutkowski spełni marzenie 10-latka. Na komunię kupi synowi auto do driftu

Krzysztof Rutkowski i jego żona Maja są rodzicami, którzy zawsze stawiają szczęście swojego dziecka na pierwszym miejscu. Nie inaczej będzie w przypadku nadchodzącej komunii świętej ich 10-letniego syna. Junior od dawna marzy o samochodzie do driftowania i jego rodzice postanowili spełnić jego marzenie.

Maja i Krzysztof wiedzą, jak bardzo synowi zależy na tym, aby móc samodzielnie prowadzić samochód i wykonywać różnego rodzaju manewry. Dlatego też, zgodnie z życzeniem Juniora, postanowili podarować mu samochód do driftowania w dniu jego komunii świętej.

Ten wyjątkowy prezent jest dla Juniora nie tylko spełnieniem marzeń, ale również wyrazem uznania dla jego pasji i zainteresowań. Od najmłodszych lat chłopiec interesował się motoryzacją i samochodami, a jego fascynacja driftowaniem tylko rosła z czasem.

Rodzice wiedzą, że samochód do driftowania to nie tylko zabawka, ale również odpowiedzialność. Dlatego też, przed podarowaniem go synowi, zapewnili się, że Junior jest odpowiednio przygotowany do prowadzenia pojazdu i przestrzegać zasad bezpieczeństwa na drodze.

Maja i Krzysztof 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Doprowadziła widzów do łez podczas Super Bowl 2024. Kim jest trenerka „The Voice”, która śpiewała hymn?

Był nowy rosyjski S-350 Witeź i nie ma… wjechał na „swoje” miny