w

Samochody Google znowu na ulicach. Gdzie będzie można je zobaczyć?

W najbliższych miesiącach na polskich drogach ponownie będzie można zauważyć charakterystyczne samochody należące do firmy Google. Ich zadaniem będzie przeprowadzenie aktualizacji zdjęć do popularnej mapy Street View. Dzięki specjalnym kamerom zamontowanym na pojazdach, użytkownicy będą mogli cieszyć się jeszcze dokładniejszymi i bardziej aktualnymi obrazami ulic i miejsc w Polsce.

Planowane jest, że do listopada 2024 roku samochody Google odwiedzą aż 100 różnych miejscowości w naszym kraju. Będą to zarówno większe miasta, jak i mniejsze miejscowości, aby zapewnić jak najszerszy zasięg aktualizacji. Wśród tych miejscowości znajdą się m.in. Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice, Rzeszów, Bydgoszcz, Toruń, Zakopane, Sopot, Kołobrzeg, czy też Karpacz.

Dzięki tym aktualizacjom, użytkownicy będą mogli jeszcze lepiej zaplanować swoje podróże i zwiedzanie, korzystając z dokładnych i aktualnych zdjęć ulic i miejsc w Polsce. Samochody Google będą przemierzać drogi w różnych porach dnia, aby uchwycić różne warunki pogodowe i porównać je z wcześniejszymi zdjęciami. Dzięki temu, użytkownicy będą mogli zobaczyć zmiany, jakie zaszły w danym 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bohaterowie wielkiej ucieczki z niemieckiego obozu zostali zdradzeni?

SpaceX idzie po rekord. Dwa starty w ciągu niespełna czterech godzin