w

Samolot lecący do Polski musiał awaryjnie lądować. To były chwile grozy

Samolot należący do irlandzkiej linii lotniczej Ryanair, który odbywał lot z Londynu do Rzeszowa, został zmuszony do awaryjnego lądowania na innym lotnisku w Polsce. W trakcie lotu doszło do sytuacji, która zagrażała bezpieczeństwu dalszej podróży, dlatego też podjęto decyzję o wylądowaniu na lotnisku w Krakowie.

Przyczyną awaryjnego lądowania było prawdopodobnie wystąpienie jakiegoś problemu technicznego lub awarii na pokładzie samolotu. W celu uniknięcia ryzyka i zapewnienia bezpieczeństwa pasażerom oraz załodze, kapitan maszyny podjął decyzję o zmianie trasy lotu i wylądowaniu na lotnisku w Krakowie.

W momencie, gdy samolot znajdował się nad Polską, załoga musiała szybko zareagować i gwałtownie obniżyć poziom lotu o ponad 7 tysięcy metrów. Było to konieczne, aby uniknąć ewentualnych niebezpiecznych sytuacji i zapewnić bezpieczne lądowanie na lotnisku w Krakowie.

Dzięki szybkiej i profesjonalnej reakcji załogi oraz odpowiedniej decyzji kapitana, awaryjne lądowanie przebiegło pomyślnie i wszyscy pasażerowie oraz załoga 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Uwaga na nowe oszustwo. Przestępcy podszywają się pod Urząd Skarbowy

Nowe wieści w sprawie Gabriela Seweryna. Znane są wyniki sekcji „Versace z Głogowa”