w

Skandal w Monte Carlo. Pijany Polak wsiadł i uruchomił rajdówkę zawodnika

Podczas pierwszej rundy Rajdowych Mistrzostw Świata w 2024 roku, miało miejsce skandaliczne zdarzenie, które wstrząsnęło światem sportu. Podczas Rajdu Monte-Carlo, jeden z zawodników został zaatakowany przez pijanego kibica z Polski. Mężczyzna wsiadł do samochodu rajdowego i uruchomił silnik, a następnie kilkunastokrotnie przegazował, co mogło doprowadzić do poważnych konsekwencji dla zawodnika i innych uczestników rajdu.

Ten incydent wywołał oburzenie i zaniepokojenie wśród fanów rajdów oraz organizatorów wydarzenia. Wielu z nich wyraziło swoje oburzenie i żądanie surowych kar dla sprawcy. Według relacji świadków, pijany kibic wykazywał agresywne zachowanie i nie reagował na próby uspokojenia go przez innych uczestników rajdu.

Władze rajdu oraz policja szybko zareagowały na to zdarzenie i zatrzymały mężczyznę. Grozi mu teraz surowa kara za swoje nieodpowiedzialne i niebezpieczne zachowanie. Nie tylko naraził on na niebezpieczeństwo zawodnika, ale także innych uczestników rajdu oraz siebie samego.

Tego typu incydenty są nie do zaak 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Jurek Owsiak po finale WOŚP 2024: Piekielnie zmęczony, szczęśliwy jak w niebie

Rosja znowu „depcze świętości”. Używa nowych granatów z zakazanym środkiem