w

Skarbówka ostrzega podatników. Chodzi o „zwrot podatku”

Ministerstwo Finansów opublikowało ostrzeżenie dotyczące fałszywych wiadomości e-mail, które podszywają się pod fiskusa i próbują nakłonić odbiorców do zalogowania się na specjalnie przygotowanej przez oszustów stronie. W komunikacie Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej podkreślono, że żadna z tych instytucji nie wysyła tego typu wiadomości do podatników.

Ostrzeżenie to zostało wydane w celu ochrony podatników przed oszustami, którzy próbują wyłudzić poufne informacje lub dane finansowe poprzez podszywanie się pod Ministerstwo Finansów lub Krajową Administrację Skarbową. W ostatnim czasie zauważono wzrost liczby przypadków, w których oszuści wysyłają fałszywe wiadomości e-mail, wykorzystując oficjalne logo i nazwę Ministerstwa Finansów lub Krajowej Administracji Skarbowej, aby wyglądać bardziej wiarygodnie.

W komunikacie Ministerstwa Finansów i Krajowej Administracji Skarbowej podkreślono, że instytucje te nigdy nie proszą o podanie poufnych informacji lub danych finansowych drogą elektroniczną. W przypadku jakichkolwiek podejrzeń o otrzymanie fałszywej wiadomości e 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Miss Polonia urodziła. Rozalia Mancewicz powitała na świecie trzecie dziecko

Ludzkość może generować ciemną materię i o niej nie wiedzieć. Jak zobaczyć to, czego nie widać?