w

Skórzyński wyznał, jaka Drzyzga jest naprawdę. Lepiej przy niej uważać na jedno

Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński nie tylko zachowali swoje stanowiska w popularnym programie „Dzień Dobry TVN”, ale również stali się ekranową parą. Mimo zmian, jakie zaszły w programie, dziennikarze pozostali na swoich miejscach i wspólnie prowadzą poranne show. Choć pracują razem dopiero od kilku miesięcy, to zdążyli się już dobrze poznać i zbudować silną relację.

W trakcie swojej współpracy, Krzysztof Skórzyński miał okazję przekonać się na własnej skórze, jak ważna jest higiena w obecności koleżanki. W jednym z wywiadów wyznał, że dzięki pracy z Ewą Drzyzgą nauczył się jeszcze bardziej dbać o swoje zdrowie i higienę osobistą. Dziennikarze są bowiem świadomi, że w pracy w telewizji, szczególnie w obecnych czasach, należy zachować szczególną ostrożność i dbać o swoje zdrowie oraz zdrowie innych.

Ponadto, Krzysztof Skórzyński podkreślił, że współpraca z Ewą Drzyzgą jest dla niego nie tylko przyjemnością, ale również ogromną szansą na rozwój zawodowy. Dziennikarze wzajemnie się uzupełniają i wspierają, co przekłada się na wysoką jakość programu. Wspólnie tworzą dynamiczny i interesujący program, który cieszy się dużą popularnością wśród widzów.

Ewa Drzyzga również wyraziła swoją 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Problem Ukrainy. USA opóźnia wysłanie kluczowej broni

Jackowski zdradzał Korę z gwiazdą polskiego kina. Prawda o jego romansie z Szapołowską właśnie wyszła na jaw