w

Sławomir i Kajra wyrzuceni z TVP? Jest komentarz

W roku 2022 popularny program „Tak to leciało!” powrócił na antenę TVP. Po latach przerwy, widzowie ponownie mogą cieszyć się z nostalgicznych wspomnień i zabawnych anegdot z przeszłości. Jednak tym razem, zamiast Macieja Miecznikowskiego, który prowadził oryginalne edycje w latach 2008-2012, za sterami show stanęło małżeństwo Sławomir i Kajra.

Po ostatnich zmianach w TVP, pojawiły się plotki, że małżeństwo zostało odwołane z programu. Głos w tej sprawie zabrała Magdalena Kajrowicz-Zapała, która wyjaśniła, że decyzja o zmianie prowadzących była podyktowana chęcią odświeżenia formatu i przyciągnięcia nowych widzów.

Sławomir i Kajra, znani z innych programów telewizyjnych, z pewnością wniosą do „Tak to leciało!” swoją charakterystyczną energię i poczucie humoru. Widzowie mogą spodziewać się nie tylko ciekawych historii i anegdot, ale także interakcji z prowadzącymi i udziału w zabawnych konkursach.

Niektórzy fani programu obawiali się, że zmiana prowadzących może wpłynąć negatywnie na jego popularność. Jednak po pierwszych odcinkach nowej edycji, okazało się, że Sław 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Potężny atak na dane internautów. Sprawdź, czy twoje hasła zostały przejęte

NIK o budowie dróg. Popis niekompetencji urzędników i drogowców