w

Slipknot mierzy się z kryzysem. „Zdecydowaliśmy się rozstać”

Slipknot, amerykański zespół heavy metalowy założony w 1995 roku, od dawna cieszy się mianem kultowego. Ich muzyka przyciąga fanów z całego świata, a potwierdzeniem tego są imponujące wyniki na platformie Spotify, gdzie miesięcznie słucha ich aż 12 milionów użytkowników. Jednak ostatnio zespół zaczyna przeżywać wewnętrzny kryzys, co może mieć wpływ na ich przyszłość.

Pierwszym sygnałem alarmowym było odejście Craiga Jonesa, jednego z kluczowych członków zespołu. Jones był odpowiedzialny za wiele elementów wizualnych i dźwiękowych, co sprawiło, że jego odejście było dużym ciosem dla fanów. Teraz, za pośrednictwem oficjalnego profilu zespołu na Facebooku, ogłoszono kolejną stratę – perkusistę Jay Weinberga.

Weinberg dołączył do Slipknot w 2014 roku, zastępując zmarłego Paula Graya. Jego odejście jest kolejnym ciosem dla zespołu, ponieważ był on uważany za jednego z najlepszych perkusistów w branży. W oświadczeniu na Facebooku zespół podziękował Weinbergowi za jego wkład i życzył mu wszystkiego najlepszego w przyszłości.

Nie jest jasne, co spowodowało odejście Weinberga, ale fani są zaniepokojeni przyszłością zespołu. Wielu z nich wyraża obawy, że to dopiero początek i może dojść do kolejnych zmian w składzie. Jednakże, pozostali członkowie zespołu zapewniają, że nadal będą kontynuować swoją działalność i pracować nad nowym materiałem muzycznym.

Mimo tych trudności, Slipknot nadal jest jednym z najważniejszych zespołów w heavy metalowej scenie. Ich muzyka i występy na żywo wciąż przyciągają tłumy fanów, a ich wpływ na branżę muzyczną jest niezaprzeczalny. Miejmy nadzieję, że zespół szybko poradzi sobie z kryzysem i będzie kontynuował swoją muzyczną podróż. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Mówiono, że są „polskimi Beatlesami”. Czerwone Gitary i konflikt liderów

Kurs złotego (6 listopada). Ile kosztują euro, dolar i frank szwajcarski?