w

Słynni Chrisowie stanęli do pojedynku. Który podbija Hollywood?

Czy Hollywood ma już zbyt wielu Chrisów? To pytanie jest trudne do jednoznacznej odpowiedzi. Jednak wśród fanów na Twitterze wywiązała się gorąca dyskusja na temat tych aktorów, którzy obecnie cieszą się największą popularnością. Wśród nich znajdują się Chris Pine, Chris Pratt, Chris Hemsworth i Chris Evans, którzy bez wątpienia zrewolucjonizowali współczesne kino mainstreamowe. Poznajmy ich bliżej!

Chris Pine, znany przede wszystkim z roli Kapitana Jamesa T. Kirka w serii filmów „Star Trek”, jest uważany za jednego z najbardziej wszechstronnych aktorów swojego pokolenia. Jego talent aktorski został doceniony przez krytyków i widzów, a jego wszechstronność pozwala mu na odgrywanie różnorodnych ról w filmach o różnej tematyce. Wśród jego najbardziej znanych produkcji znajdują się m.in. „Wonder Woman”, „Hell or High Water” czy „Into the Woods”.

Chris Pratt, który zyskał sławę dzięki roli Andy’ego Dwyera w sitcomie „Parks and Recreation”, stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Hollywood dzięki swoim rolom w filmach takich jak „Strażnicy Galaktyki” czy „Jurassic World”. Jego poczucie humoru i charyzma sprawiają, że jest uwielbiany przez widzów na całym świecie.

Chris Hemsworth, 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hollywoodzki gwiazdor w Polsce. Bierze udział w prestiżowym wydarzeniu

Dawid Podsiadło wydał reedycję płyty. Fani są niezadowoleni?