w

Słynny pociąg ruszy w nową trasę. Bilet kosztuje krocie

W czerwcu 2024 roku, luksusowy pociąg Venice Simplon Orient Express rozpocznie przejazdy na nowej, niezwykle atrakcyjnej trasie. Po raz pierwszy w swojej długiej historii, VSOE połączy dwa popularne i urokliwe miejsca we Francji i Włoszech. Od tego momentu, pasażerowie będą mieli możliwość podróżowania z Paryża do Wenecji, przejeżdżając przez malownicze krajobrazy Riwierze Włoskiej.

Jednak, mimo że pociąg słynie z luksusu i ekskluzywności, ceny biletów na tę nową trasę mogą być nieco wyższe niż oczekiwane. Podróżowanie tym pociągiem jest z pewnością wyjątkowym doświadczeniem, ale również wymaga pewnego nakładu finansowego. Jednak, dla wielu pasażerów, możliwość podróżowania po Riwierze Włoskiej w tak wyjątkowy sposób jest bezcenna i warta każdej wydanej złotówki.

Podczas tej niezapomnianej podróży, pasażerowie będą mieli okazję podziwiać piękne krajobrazy Francji i Włoch, a także skosztować wykwintnych dań i napojów serwowanych w eleganckiej restauracji na pokładzie pociągu. W trakcie przejazdu, będą mogli również odpocząć w wygodnych i luksusowych przedziałach sypialnych, które są wyposażone w wszystkie niezbędne udogodnienia.

Nie ma wątpliwości, że przej 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Na Syberii otwiera się piekło? Powstają niepokojące anomalie

Twórca „Wesela” kręci film o przemocy domowej. Gwiazdorska obsada