w

Sprawdzamy 3mk PowerHouse i 3mk Hyper Charger Power Max – wygodny dostęp do prądu w każdym miejscu

Nasze codzienne urządzenia są nieodłączną częścią naszego życia, ale jednocześnie stanowią duże obciążenie dla środowiska naturalnego ze względu na zużycie energii. Dlatego też, możliwość wygodnego naładowania tych urządzeń jest nie tylko wygodna, ale także niezbędna. W odpowiedzi na to zapotrzebowanie, firma 3mk wprowadziła na rynek dwa nowe urządzenia – 3mk PowerHouse i 3mk Hyper Charger Power Max, które mają za zadanie ułatwić i usprawnić proces ładowania naszych urządzeń.

3mk PowerHouse to innowacyjne urządzenie, które może być wykorzystane jako podstawka pod laptopa lub smartfona, a jednocześnie pełni funkcję ładowarki bezprzewodowej. Dzięki temu, nie tylko możemy wygodnie pracować na naszym urządzeniu, ale także jednocześnie ładować je bez konieczności podłączania kabli. Urządzenie to jest kompatybilne z wieloma modelami smartfonów, a także z laptopami wyposażonymi w funkcję ładowania bezprzewodowego.

Natomiast 3mk Hyper Charger Power Max to przenośna ładowarka, która może być wykorzystana do ładowania różnych urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety czy słuchawki bezprzewodowe. Dzięki swojej pojemności 10000 mAh, jest w stanie wielokrotnie naładować nasze urządzenia, co jest szczególnie przydatne w podróży lub w sytuacjach, gdy nie mamy dostępu do gniazdka elektrycznego.

Oba urządzenia zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. 3mk PowerHouse posiada regul 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Orlen odkrył nowe złoże. Zwiększy wydobycie gazu w Norwegii

Ten materiał nie powinien istnieć. Jest niczym dzieło obcej cywilizacji