w

Stracił prawo jazdy, chociaż jeździł przepisowo. Wystarczył wniosek żony

Punkty karne oraz jazda z nadmierną prędkością to dwa główne powody, dla których można stracić prawo jazdy. Jednak niewielu kierowców zdaje sobie sprawę, że uprawnienia do prowadzenia pojazdów mogą zostać odebrane również na wniosek byłego partnera lub partnerki. Przypadek doświadczonego kierowcy, który przez 12 lat przestrzegał przepisów, jest tego doskonałym przykładem. Co było przyczyną takiej decyzji?

Punkty karne są jednym z najczęstszych powodów, dla których kierowcy tracą prawo jazdy. Każde naruszenie przepisów drogowych jest karane odpowiednią ilością punktów, które są przypisywane do naszego konta w systemie punktowym. Gromadzenie zbyt dużej liczby punktów może skutkować utratą prawa jazdy na określony czas lub nawet na stałe. Dlatego też ważne jest, aby przestrzegać przepisów i unikać popełniania wykroczeń drogowych.

Jednak punkty karne nie są jedynym zagrożeniem dla naszych uprawnień do kierowania pojazdami. Jazda z nadmierną prędkością jest równie niebezpieczna i może skutkować utratą prawa jazdy. Przekroczenie dozwolonej prędkości 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 27 sty 21:55 (Polsat) – Bad Boys for Life

Jutro 32. finał WOŚP. Zmiany dla kierowców w stolicy już od dziś