w

Straciła wszystkich przyjaciół. Popularność wiązała się dla niej z samotnością

Billie Eilish jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wokalistek na całym świecie. Jej muzyka zdobywa serca milionów słuchaczy, a ona sama bije kolejne rekordy i podbija rynek muzyczny. Jednak niedawno artystka wyznała, że sława przyniosła jej także przykre doświadczenia. Wraz z rosnącą popularnością straciła wszystkich swoich przyjaciół i poczuła się osamotniona.

Billie Eilish, mimo młodego wieku, jest już jedną z najbardziej rozpoznawalnych i cenionych wokalistek na całym świecie. Jej niepowtarzalny styl muzyczny, połączenie indie popu z elementami elektroniki i hip-hopu, przyciąga uwagę słuchaczy na całym świecie. Jej debiutancki album „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?” zdobył uznanie krytyków i publiczności, a jej najpopularniejsze utwory, takie jak „Bad Guy” czy „Everything I Wanted”, biją rekordy popularności na platformach streamingowych.

Jednak wraz z rosnącą popularnością, Billie Eilish doświadczyła także przykrych konsekwencji sławy. W jednym z wywiadów artystka wyznała, że straciła wszystkich swoich przyjaciół. Wraz z rosnącą popularnością 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraina testuje kolejną „podróbkę”. To lokalny odpowiednik amerykańskiego JDAM-ER

dziś, 11 cze 20:10 (Ale kino+) – Nikt nic nie widział