w

Strefa płatnego parkowania w Warszawie zostanie powiększona

Władze Warszawy zakończyły konsultacje społeczne dotyczące rozszerzenia strefy płatnego parkowania na ulicach Mokotowa. W ostatnim czasie mieszkańcy dzielnicy mieli możliwość zapoznania się z mapami oraz analizami dotyczącymi zmian organizacji ruchu i parkowania na wskazanych obszarach. Zgodnie z wytycznymi Zarządu Dróg Miejskich, celem tych konsultacji było uwzględnienie potrzeb i opinii lokalnej społeczności.

W trakcie konsultacji, mieszkańcy Mokotowa mieli okazję wyrazić swoje zdanie na temat planowanych zmian w strefie płatnego parkowania. Władze Warszawy zwracały szczególną uwagę na opinie i sugestie mieszkańców, aby zapewnić jak najlepsze dostosowanie zmian do potrzeb lokalnej społeczności.

Podczas konsultacji, mieszkańcy mogli zapoznać się z mapami, na których zaznaczono obszary, które miałyby zostać objęte strefą płatnego parkowania. Dodatkowo, prezentowane były analizy dotyczące zmian organizacji ruchu i parkowania, w celu lepszego zrozumienia wpływu planowanych zmian na codzienne życie mieszkańców.

ZDM podkreśla, że celem rozszerzenia strefy płatnego parkowania jest przede wszystkim uwzględnienie potrzeb lokalnej społeczności. Władze Warszawy chcą zapewnić mieszkańcom 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kultowi animowani bohaterowie wracają do kin. Nowy członek rodziny!

Seksowna gwiazda jako… ciężarna zakonnica! Usłyszy, że to cud