w

Sydney Sweeney zdradza, jakie są jej ulubione horrory. Wśród nich 4 tytuły

Kariera Sydney Sweeney nabrała zawrotnego tempa, a jej popularność rośnie w szybkim tempie. Młoda aktorka niedawno pojawiła się w dwóch wielkich hitach filmowych: „Madame Web” i „Tylko nie ty”, a już wkrótce zobaczymy ją w kolejnym filmie. Tym razem Sweeney wcieli się w główną postać w produkcji z gatunku horroru, zatytułowanej „Niepokalana”. W trakcie promocji tego filmu, aktorka została zapytana o swoje ulubione horrory. Jakie tytuły wymieniła?

Sweeney przyznała, że jest wielką fanką horrorów i uwielbia oglądać je w wolnym czasie. Wśród swoich ulubionych filmów z tego gatunku wymieniła „The Exorcist” z 1973 roku, uznawany za jedną z najbardziej przerażających produkcji w historii kina. Aktorka podkreśliła, że uwielbia ten film za jego klimat i niesamowitą grę aktorską.

Kolejnym ulubionym horrorem Sydney Sweeney jest „The Shining” z 1980 roku, w reżyserii Stanleya Kubricka. Film ten jest adaptacją powieści Stephena Kinga i opowiada historię rodziny, która zamieszkuje odizolowany hotel w górach. Sweeney podkreśliła, że uwielbia ten film za jego niepokojącą atmosferę i genialną grę aktorską Jacka Nicholsona.

Trzecim ulubionym horrorem aktorki jest „The 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Allegro zapowiada duże zmiany. Platforma przestanie być „graciarnią”

„Najgorszy silnik w historii” dostał 10 lat gwarancji