w

Sylwestrowa Moc Przebojów: kto zaśpiewa w Sylwestra? Zobaczymy najlepsze duety!

Już niebawem, bo 31 grudnia, na Polach Marsowych Parku Śląskiego odbędzie się niezapomniana Sylwestrowa Moc Przebojów. To wydarzenie, na które czekają wszyscy miłośnicy dobrej muzyki i niepowtarzalnej atmosfery. W tym roku do Chorzowa zjadą się największe gwiazdy nie tylko polskiej, ale i zagranicznej sceny muzycznej, aby zapewnić publiczności prawdziwe sylwestrowe szaleństwo.

Polsat, organizator tego wyjątkowego wydarzenia, przygotował niezwykły program, który zachwyci wszystkich obecnych. Na scenie pojawią się największe gwiazdy, takie jak Margaret, Sylwia Grzeszczak, czy zespół Dżem. Będzie to nie tylko okazja do posłuchania największych przebojów, ale także do wspólnego świętowania i zabawy.

Jedną z największych niespodzianek wieczoru będzie występ zagranicznej gwiazdy, która jeszcze nie została ujawniona. To tajemnicze zaproszenie tylko podkręca atmosferę i sprawia, że oczekiwania są jeszcze większe.

Sylwestrowa Moc Przebojów to nie tylko koncerty, ale także wiele atrakcji dla publiczności. Na Polach Marsowych Parku Śląskiego będzie można skorzystać z licznych stoisk z jedzeniem i napojami, a także wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach. Nie zabraknie również tradyc 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

1044 km na jednym ładowaniu. Ten elektryk zawstydza diesle

BMW nie chce rezygnować z silników spalinowych. Podaje argumenty