w

Szef zwolnił ją przez Skype. Największa afera polskiej sieci?

Wielu z nas może pochwalić się negatywnymi doświadczeniami z pracy, szczególnie jeśli mieliśmy do czynienia z toksycznymi przełożonymi. Niestety, nie każdy może pochwalić się tym, że jego sytuacja wzbudziła ogromne zainteresowanie w całej Polsce. Jednak pewna użytkowniczka Twittera wywołała taką burzę, że zainteresowała nią cały polski internet.

Wielu pracowników może potwierdzić, że toksyczne zachowania ze strony przełożonych mogą mieć negatywny wpływ na nasze życie zawodowe i osobiste. Niestety, nie zawsze jesteśmy w stanie temu zapobiec, a nasze skargi często nie są brane pod uwagę. Jednak pewna kobieta postanowiła podzielić się swoją historią na Twitterze i w krótkim czasie stała się ona tematem numer jeden w polskim internecie.

W swoim wpisie na Twitterze, użytkowniczka o pseudonimie „Kasia” opowiedziała o swoim trudnym doświadczeniu z toksycznym szefem. Opisała, jak jej przełożony wykorzystywał swoją władzę, aby ją zastraszyć i wykorzystywać seksualnie. Kasia nie tylko podzieliła się swoją historią, ale również ud 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podatek od aut elektrycznych w Polsce. Stanowisko ministerstwa

„Ta płyta wybucha z głośnika”. Nick Cave & The Bad Seeds wracają do Polski