w

Szelągowska ucięła wszelkie spekulacje. Raz na zawsze odcięła się od Urbana

W ostatnim wywiadzie Dorota Szelągowska poruszyła drażliwy temat, który od dawna towarzyszy jej w karierze. Projektantka, która od lat zmaga się z krzywdzącymi opiniami na swój temat, postanowiła raz na zawsze uciąć spekulacje i ujawnić prawdę. W rozmowie z dziennikarzem ujawniła, komu zawdzięcza swoją popularność i sukces w telewizji. W końcu poznaliśmy odpowiedź na pytanie, czy mogła liczyć na wsparcie wpływowych bliskich.

Dorota Szelągowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych projektantek w Polsce. Jej talent i wyjątkowy styl przyciągają uwagę nie tylko w świecie mody, ale także w mediach. Jednak wraz z popularnością przyszły również nieprzychylne komentarze i krytyka, która niejednokrotnie była dla niej bolesna. W ostatnim wywiadzie zdecydowała się otwarcie porozmawiać na temat swojej kariery i ujawnić kulisy swojego sukcesu.

Projektantka przyznała, że od samego początku swojej drogi w show-biznesie musiała zmagać się z trudnościami. Jednak dzięki swojej determinacji i ciężkiej pracy udało jej się osią 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Hakiel miażdży Cichopek. Tak ostro nigdy wcześniej o niej nie mówił

Paradox Arc ogłosiło, że wyda Starminera – zobaczcie zwiastun! Wczesny dostęp już w 2024 roku