w

Szturmem podbił polskie kino. W trzy lata został prawdziwą gwiazdą

Zaledwie trzy lata temu Piotr Pacek ukończył łódzką Filmówkę, a już teraz może pochwalić się kilkoma niezwykle interesującymi rolami w swoim dorobku. Jego najnowszą kreację możemy podziwiać w głośnym filmie „Kosa” w reżyserii Pawła Maślony, który został uhonorowany Złotymi Lwami w 2023 roku. W rozmowie z PAP Life aktor opowiada o swoim początku kariery i o tym, co składało się na jego sukces.

Piotr Pacek jest jednym z najbardziej obiecujących młodych aktorów w Polsce. Zaledwie trzy lata temu ukończył prestiżową łódzką Filmówkę, a już teraz może pochwalić się kilkoma znaczącymi rolami w filmach i serialach. Jego najnowszą kreację możemy podziwiać w głośnym filmie „Kosa” w reżyserii Pawła Maślony, który został uhonorowany Złotymi Lwami w 2023 roku.

W rozmowie z PAP Life Piotr Pacek opowiada o swoim początku kariery i o tym, co składało się na jego sukces. Aktor przyznaje, że od samego początku miał poczucie wyjątkowości swojej pracy. Wiele czynników przyczyniło się do tego, że jego kariera rozwija się w tak szy 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ukraińcy mają kosmiczne drony. Ich możliwości zadziwiają

Mają kupować nowe auta, choćby spalinowe. Dopłaci im rząd