w

Szwajcaria zamknie najdłuższą autostradę. Przejmie ją wojsko

Wkrótce Szwajcarskie Siły Powietrzne przeprowadzą szeroko zakrojone ćwiczenia strategiczne o nazwie „Alpha One”. Te ważne manewry będą miały na celu przetestowanie i doskonalenie umiejętności pilotów wojskowych w różnych sytuacjach, w tym w operacjach lądowania i startu na drodze publicznej. Jednym z najbardziej niezwykłych aspektów tych ćwiczeń będzie przemiana najdłuższej szwajcarskiej autostrady w pas startowy dla samolotów.

Ćwiczenia „Alpha One” są częścią regularnego programu szkoleniowego Szwajcarskich Sił Powietrznych, który ma na celu utrzymanie najwyższych standardów i przygotowanie do ewentualnych sytuacji kryzysowych. W ramach tych ćwiczeń, piloci wojskowi będą mieli okazję przetestować swoje umiejętności w różnych scenariuszach, w tym w sytuacjach, w których konieczne jest lądowanie i startowanie na drodze publicznej.

Jednym z najbardziej spektakularnych elementów tych ćwiczeń będzie przemiana najdłuższej szwajcarskiej autostrady w pas startowy dla samolotów. Ta autostrada, o długości ponad 200 kilometrów, zostanie zamknię 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Ten film kosztował aż 200 milionów dolarów. Widzowie nie chcą go oglądać

Biedronka wysyła do klientów dziwne SMS-y. Uderza w ofertę Lidla