w

Szybciej do granicy z Ukrainą. Jest decyzja w sprawie kluczowej drogi

W przyszłości Droga ekspresowa S12 będzie łączyć województwo łódzkie z granicą polsko-ukraińską, co jest ważnym krokiem w rozwoju infrastruktury drogowej w Polsce. Obecnie, aby osiągnąć ten cel, podjęto kolejny ważny krok. Wniosek o wydanie decyzji ZRID (zezwolenie na realizację inwestycji drogowej) dla budowy odcinka Chełm – Dorohusk został złożony do Wojewody Lubelskiego.

Budowa tego odcinka jest niezwykle istotna dla rozwoju transportu w regionie, ponieważ połączy on województwo łódzkie z granicą polsko-ukraińską, umożliwiając szybsze i wygodniejsze podróżowanie między tymi obszarami. Droga ekspresowa S12 jest częścią korytarza transportowego Via Carpatia, który ma na celu połączenie krajów Europy Środkowej i Wschodniej z portami morskimi w Gdańsku i Gdyni.

Budowa odcinka Chełm – Dorohusk jest również ważna dla rozwoju gospodarczego i turystycznego regionu, ponieważ umożliwi on szybszy i łatwiejszy dostęp do atrakcyjnych miejsc turystycznych oraz ułatwi przepływ towarów i usług między Polską a 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

W 2,5 godziny odkryli 49 nowych galaktyk

Statek Dali zniszczył most w Baltimore. Już wcześniej miał problemy