w

Szykuje się pogodowy armagedon. Czy służby są na to gotowe?

Ostatnie dni w Polsce przyniosły coraz bardziej niepokojące objawy zimy, co szczególnie odczuli mieszkańcy południowych regionów naszego kraju. Według prognoz meteorologicznych, nie ma nadziei na poprawę sytuacji w najbliższym czasie. W związku z tym, pojawia się pytanie, czy służby drogowe są odpowiednio przygotowane do radzenia sobie z konsekwencjami zimy.

W ostatnich dniach, Polska została dotknięta przez silne opady śniegu, mroźne temperatury oraz silne wiatry, co spowodowało poważne utrudnienia w ruchu drogowym. Mieszkańcy południowych terenów kraju musieli zmagać się z zaspami śnieżnymi, oblodzonymi drogami oraz ograniczeniami w komunikacji. W niektórych miejscach, warunki atmosferyczne były tak trudne, że konieczne było wprowadzenie stanów wyjątkowych i zamknięcie niektórych dróg.

Niestety, według prognoz, nie ma nadziei na poprawę sytuacji w najbliższym czasie. W związku z tym, pojawia się pytanie, czy służby drogowe są odpowiednio przygotowane do radzenia sobie z konsekwencjami zimy. Czy mają wystarczające zapasy soli i 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Warszawa: Wypadek Marcina „Borkosia” Borkowskiego. Jest prawomocny wyrok sądu

Rutkowscy mają rozmach. Zorganizowali synowi urodziny za 100 tys. złotych, a już planują… poprawiny