w

Szykuje się prawdziwa rewolucja na A2. Tak nowocześnie jeszcze nie było

Spółka Autostrada Wielkopolska ogłosiła, że rozpoczęła proces rozbudowy autostrady A2 między węzłami Poznań Krzesiny a Poznań Wschód. Prace mają na celu stworzenie nowoczesnej, trzypasmowej obwodnicy Poznania, która będzie wyposażona w trzeci pas ruchu dla każdego kierowcy. Według planów, kierowcy będą mogli korzystać z nowej autostrady już za 18 miesięcy, a cały projekt ma być ukończony do końca 2025 roku.

Rozbudowa autostrady A2 jest częścią większego planu modernizacji infrastruktury drogowej w Polsce. Dzięki temu projektowi, kierowcy będą mieli szybszy i bezpieczniejszy dostęp do ważnych miast i regionów kraju. Nowoczesna obwodnica Poznania będzie również przyczyniała się do zmniejszenia natężenia ruchu w centrum miasta, co przyniesie korzyści dla mieszkańców i środowiska.

W ramach rozbudowy autostrady A2, Spółka Autostrada Wielkopolska planuje wybudować nowe odcinki drogi, zwiększyć liczbę pasów ruchu oraz zmodernizować istniejącą infrastrukturę. Prace będą prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i zgodnie z obowiązującymi przepis 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 11 cze 22:05 (Kino Polska) – Zgorszenie publiczne

Katastrofa rosyjskiego okrętu wojennego. Na pokładzie setki marynarzy