w

T-14 Armata po poprawkach. Ma teraz lepszy zasięg

W przeszłości, rosyjskie czołgi były dumnie prezentowane na paradach Dnia Zwycięstwa, a ich siła i potęga budziły podziw. Wielu uważało, że są one nie do pokonania i bez problemu zniszczą każdy zachodni czołg. Jednak szybko okazało się, że „chluba Putina” to konstrukcja niedopracowana, która nawet po blisko dziesięciu latach od oficjalnej prezentacji nie jest gotowa do wojny.

Wiele lat minęło od pierwszej prezentacji rosyjskich czołgów na paradzie Dnia Zwycięstwa, a mimo to wciąż słyszymy o problemach z ich działaniem. Wielu ekspertów uważa, że rosyjskie czołgi są przestarzałe i nie są w stanie sprostać nowoczesnym wyzwaniom na polu walki. Wiele krajów zachodnich, w tym Stany Zjednoczone, wyposaża swoje wojska w coraz bardziej zaawansowane technologicznie czołgi, które są w stanie skutecznie przeciwstawić się rosyjskim.

Jednym z głównych problemów rosyjskich czołgów jest brak odpowiedniego wyposażenia i modernizacji. Wiele z nich jest wyposażonych w przestarzałe systemy obrony, które nie są 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Stadiony na Euro 2024. Gdzie Polacy zagrają na mistrzostwach?

Taksówkarze zablokowali centrum Warszawy. Przedstawili żądania