w

Tak będzie wyglądał występ Polki na Eurowizji? Luna wrzuciła fragment na TikToka

Już tylko niespełna dwa miesiące pozostały do rozpoczęcia tegorocznego Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbędzie się w maju. Polskę będzie reprezentować utalentowana wokalistka o pseudonimie Luna. 24-letnia artystka intensywnie pracuje nad swoim występem, aby zaprezentować się w najlepszym świetle na europejskiej scenie muzycznej.

Luna, która jest znana ze swojego niepowtarzalnego stylu i silnego głosu, już teraz zaskakuje fanów swoją kreatywnością i zaangażowaniem w przygotowania do występu. Na swoim profilu na popularnej platformie TikTok, artystka ujawniła fragment swojej choreografii, co wzbudziło jeszcze większe zainteresowanie jej występem.

Wokalistka nie tylko pracuje nad swoim wokalem i choreografią, ale również nad całym wizualnym aspektem swojego występu. Luna chce zaprezentować się w nowoczesnym i oryginalnym wydaniu, które przyciągnie uwagę widzów i jury konkursu.

Niektóre szczegóły występu pozostają jeszcze tajemnicą, ale wiadomo już, że Luna będzie miała wsparcie utalentowanych tancer 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Nowy tytuł i data premiery. Znamy szczegóły trzeciej części kultowej serii

Nowe przepisy – pierwsza konfiskata. Stracił luksusowe Audi Q7