w

Tak się zniechęca ludzi do aut. Niemcy wprowadzają ograniczenie do 20 km/h

Amsterdam podjął decyzję o wprowadzeniu nowych przepisów dotyczących ograniczeń prędkości w celu poprawy bezpieczeństwa na drogach. W efekcie, kierowcy poruszający się po stolicy Holandii będą musieli dostosować swoją prędkość do 30 km/h na terenie całego miasta. Jednakże, Niemcy postanowili pójść jeszcze dalej i wprowadzić jeszcze bardziej restrykcyjne przepisy w niektórych miastach. Na przykład, w Frankfurcie, kierowcy będą musieli ograniczyć swoją prędkość do zaledwie 20 km/h.

Decyzja Amsterdamu jest odpowiedzią na rosnącą liczbę wypadków drogowych i zwiększone ryzyko dla pieszych i rowerzystów. Ograniczenie prędkości do 30 km/h ma na celu zmniejszenie ryzyka wypadków oraz poprawę bezpieczeństwa dla wszystkich użytkowników dróg.

Jednakże, Niemcy postanowili jeszcze bardziej zaostrzyć przepisy w niektórych miastach, takich jak Frankfurt. Tam, kierowcy będą musieli poruszać się z prędkością nie przekraczającą 20 km/h. Jest to jedna z najniższych prędkości na świecie, wprowadzona w celu jeszcze większego zwiększenia bezpieczeństwa na drogach. 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Deszcz, marznące opady, miejscami gołoledź. Pogoda na sobotę

Tak wygląda „drugi syn” Janachowskiej. Jego ojciec jest milionerem