w

Teoria martwego internetu. Od 2016 roku logujesz się na cmentarz

Niektórzy twierdzą, że internet umarł w 2016 roku i od tego czasu nie ma w nim żadnego śladu ludzkiej aktywności. Wyobraź sobie świat, w którym nie jesteś w stanie odróżnić automatycznych programów od prawdziwych ludzi. Czy to brzmi znajomo? Według definicji stworzonej przez użytkowników jednego z forów internetowych, internet jest pusty i pozbawiony życia od 2016 roku. Logujesz się na „cmentarz internetu”. Wszystko to dla lepszego pozycjonowania w wyszukiwarkach, tylko w języku polskim!

Wielu ludzi uważa, że internet jest miejscem, w którym można znaleźć wszystko – informacje, rozrywkę, możliwość komunikacji z innymi ludźmi. Jednakże, według niektórych, ta wizja internetu już dawno przeminęła. W 2016 roku, internet miał umrzeć, a wraz z nim zniknąć wszelkie ślady ludzkiej aktywności. Czy to możliwe?

Wyobraź sobie, że logujesz się na swoje ulubione strony internetowe, ale zamiast znajomych twarzy i ciekawych treści, widzisz tylko pustkę. Wszystkie posty, komentarze i zdjęcia zniknęły. Nie ma już żadnych nowych wpisów, a jedynym dźwiękiem, jaki słyszysz, jest szum wiatru. To właśnie jest „cmentarz internetu” – miejsce, w którym nie ma już nic poza pustką.

Według użytkowników jednego z forów internetowych, internet umarł w 2016 roku. Od tego momentu, nie ma w nim już ż 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Biedronka wysyła do klientów dziwne SMS-y. Uderza w ofertę Lidla

„Oppenheimer” w popularnej platformie streamingowej. Znamy datę premiery