w

TikTok wprowadza zmiany. To odpowiedź na problemu szczególnej grupy użytkowników

„TikTok to platforma, która wciąż budzi wiele kontrowersji, ale nie da się zaprzeczyć, że rozwija się bardzo dynamicznie i oferuje wiele interesujących treści. Właściciel aplikacji wprowadza teraz innowację, która szczególnie przypadnie do gustu użytkownikom tabletów. Rozwój tej społecznościowej platformy nie jest łatwym zadaniem, szczególnie w obliczu silnej konkurencji ze strony gigantów takich jak Facebook, Reddit, Twitter czy Instagram. Jednak w sieci istnieje wiele innych świetnych aplikacji, więc TikTok musiał przejść długą drogę, aby stać się miejscem, w którym angażują się również politycy.

Jedną z ostatnich innowacji jest możliwość zakupu biletów na koncerty bezpośrednio z aplikacji. Do tej pory, korzystając z większego ekranu, np. z tabletu, użytkownicy musieli liczyć się z niższą rozdzielczością, co utrudniało korzystanie z serwisu. Jednak już niebawem ta niedogodność zostanie wyeliminowana.

Firma zapowiedziała, że wkrótce tablety będą obsługiwane w znacznie wyższych rozdzielczościach. Ale to nie koniec zmian – w planach jest również wprowadzenie kanałów tematycznych, dzięki którym użytkownicy będą mogli przeglądać nagrania związane tylko z wybranym przez nich tematem, np. sportem, polityką czy muzyką.

Aktualizacja ta powinna być dostępna wkrótce dla użytkowników systemów Android i iOS. Kolejne zmiany w TikToku są już w planach, więc warto śledzić rozwój tej platformy, która z pewnością będzie wciąż ewoluować i dostarczać nam coraz to nowych funkcjonalności.” 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Laser, wideo z kotem i NASA. Agencja chwali się udanym testem systemu komunikacji laserowej

USA. Apple musi wstrzymać sprzedaż nowych Apple Watchy w Stanach Zjednoczonych