w

To była Wigilia życia. Osiem uszkodzonych samochodów, radiowóz i ja

Podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia miałem do czynienia z wieloma nieprzyjemnymi sytuacjami, które z pewnością na długo pozostaną w mojej pamięci. Co najmniej osiem samochodów zostało uszkodzonych, a ja musiałem zmierzyć się z pouczającą rozmową z policjantami, podróżą lawetą oraz dziesiątkami telefonicznych rozmów w oparach absurdu. Brzmi to nieprawdopodobnie, ale niestety tak właśnie wyglądały moje święta.

Wszystko zaczęło się od niewinnej kolacji wigilijnej u moich teściów. W trakcie wieczerzy usłyszałem głośny huk i od razu wiedziałem, że coś złego się stało. Wybiegłem na zewnątrz i zobaczyłem, że jeden z sąsiadów wjechał w moje auto, które stało zaparkowane na ulicy. Nie był to początek idealnych świąt, ale nie spodziewałem się, że będzie jeszcze gorzej.

Kilka dni później, gdy wybrałem się na zakupy, wracając do samochodu zauważyłem, że został on ponownie uszkodzony. Tym razem ktoś wybił szybę i ukradł z niego radio. Zawiedziony i zirytowany, zadzwoniłem na policję, aby zgłosić kradzież. Niestety, okazało się 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Tom Smothers nie żyje. Gwiazdor telewizji miał 86 lat

Brazylia. Podano powód śmierci 23-latki, która zasłabła na koncercie Taylor Swift