w

To „jeden z najpiękniejszych filmów, jakie kiedykolwiek narysowano” [zwiastun]

19 stycznia w polskich kinach zadebiutuje najnowszy film mistrza japońskiej animacji, Hayao Miyazakiego – „Chłopiec i czapla”. To poruszająca opowieść o nastolatku, który po śmierci matki zostaje zmuszony do przeprowadzki na wieś, gdzie poznaje mówiącą ludzkim głosem czaplę. Ta niezwykła znajomość wprowadza go w magiczny świat, pełen przygód i tajemnic.

Fani anime od dawna wyczekiwali premiery tego filmu, aż 10 lat. Teraz, po jego pokazach na międzynarodowych festiwalach, można śmiało stwierdzić, że warto było czekać. „Chłopiec i czapla” zachwyca nie tylko wizualnymi efektami, ale przede wszystkim głęboką i poruszającą historią, która porusza najważniejsze tematy życiowe.

Krytycy filmowi, takie jak „The Hollywood Reporter”, „Rolling Stone” czy „Vogue”, nie szczędzą pochwał dla tej produkcji. W swoich recenzjach podkreślają nie tylko mistrzowskie wykonanie, ale także uniwersalność przekazu, który porusza serca widzów na całym świecie. „Chłopiec i czapla” to nie tylko film dla fanów anime, ale dla wszystkich, którzy szukają piękna i mądrości w kinie. Nie przegap tej wyjątkowej premiery! 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Świat wstrzymuje oddech przed premierą tego filmu. „Rebel Moon” już niebawem!

Nastolatkowie używający smartfonów ponad 4 godziny dziennie mają więcej problemów psychicznych