w

To jednak nie były plotki. Paulina Smaszcz mówi o trzecim dziecku z Kurzajewskim

Od czasu głośnego rozwodu Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego, który wzbudził wiele emocji, para ta nieustannie znajduje się w centrum uwagi. Po tym, jak prezenter TVP związał się z Kasią Cichopek, byli małżonkowie nie szczędzą sobie złośliwości i obrzucają się wzajemnymi oskarżeniami. Jednak teraz Smaszcz postanowiła wyjść z bardzo osobistym wyznaniem, które poruszyło serca wielu osób. Z sentymentem wspomina ona szczęśliwe lata swojego małżeństwa z Kurzajewskim i przyznaje, że razem planowali powiększenie rodziny o trzecie dziecko.

Smaszcz nie kryje, że rozwód był dla niej ogromnym ciosem i ciężko jej było pogodzić się z tym, że jej małżeństwo dobiegło końca. Jednak teraz, po latach, z perspektywy czasu, potrafi spojrzeć na to zdarzenie z innej strony. W wywiadzie dla jednego z magazynów, prezenterka przyznała, że wspomnienia związane z jej byłym mężem są dla niej bardzo ważne i nie chce ich zatrzeć. Wręcz przeciwnie, chce je pielęgnować i cieszyć się nimi, ponieważ były to dla niej szczególne chwile.

Jednym z najważniejszych momentów w życiu Smaszcz i Kurzajewskiego było narodzenie ich dwóch córek. Para ta marzyła również o powiększeniu rodziny o trzecie dziecko. Wspólnie planowali, jak będzie wyglądać ich przyszłość i jak będą się rozw 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Użytkownicy Netfliksa w Polsce na celowniku oszustów. Uwaga na przekręt

Robert Gonera wraca do „M jak miłość” po 17 latach przerwy. To jednak nie koniec sensacji