w

To najlepszy polski teledysk tego roku. Jury zdecydowało

6. edycja jedynego w Polsce festiwalu wideoklipów przeszła do historii, zostawiając po sobie niezapomniane wrażenia. W tym roku jury w składzie: Bovska, Helena Ganjalyan, Maciej Aleksander Bierut, Filip Załuska i Michał Jankowski, miało niezwykle trudne zadanie wybrania najlepszych polskich teledysków roku 2023. Po długich i intensywnych dyskusjach, ostateczna decyzja została podjęta – zwycięzcą został klip autorstwa Nikodema Marka i Kuby Wójcika do utworu „Fifi Hollywood” Darii Zawiałow.

Jednak to nie koniec emocji, ponieważ festiwal był bogaty w wiele innych kategorii, w których również wyłoniono zwycięzców. W kategorii najlepszego teledysku zagranicznego, triumfował klip do utworu „Bad Guy” Billie Eilish, w reżyserii Dave’a Meyersa. Natomiast w kategorii najlepszego debiutu, nagrodę otrzymał klip do piosenki „Nie ma mnie” w wykonaniu zespołu Męskie Granie Orkiestra, w reżyserii Katarzyny Sawickiej.

Ponadto, festiwal był również okazją do uhonorowania najlepszych reżyserów teledysków. W kategorii najlepszego reżysera polskiego, nagrodę odebrał Nikodem Marek za klip do utworu „Fifi Hollywood” Darii Zawiałow. Natomiast w kategorii najlepszego reży 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Już 400 milionów lat temu grzyby wywoływały choroby

Beijing 5 – kolejny chiński SUV już w Polsce. Niszczy konkurencję ceną