w

To on wygrał „Mam talent”. Teraz mama Bartka Wasilewskiego boi się wyjść z domu

Zwycięstwo 14-letniego rapera Bartka Wasilewskiego w popularnym programie „Mam talent” wywołało ogromną dyskusję wśród internautów. Choć wielu gratulowało młodemu artyście, nie brakowało również krytycznych głosów, sugerujących, że jego zwycięstwo było ustawione. W odpowiedzi na te oskarżenia, matka Bartka udzieliła wywiadu dla portalu Plejada, w którym wyraziła swoje zdanie na ten temat.

Według mamy 14-latka, złośliwość ludzka nie zna granic, a osoby, które krytykują jej syna, nie mają żadnych podstaw do swoich oskarżeń. W jej opinii, są to ludzie, którzy nie mają pojęcia o talentach i nie potrafią docenić pracy i zaangażowania, jakie włożył Bartek w swoje występy.

Mama Bartka podkreśla, że jej syn jest bardzo zdolnym i pracowitym artystą, który od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką. Już od najmłodszych lat wykazywał talent wokalny i muzyczny, a jego pasja do rapowania tylko się rozwijała. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji, Bartek osiągnął sukces w programie „Mam talent”, co jest dla niego ogromnym osiągnięciem.

W rozmowie z Plejadą, mama Bartka wyraża również swoje zdziwienie i rozcz 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rowerzyści się doigrali. Mają być karani tak surowo, jak kierowcy

Jej występ z Polsatu trafił do wielkiej gwiazdy. Maria Tyszkiewicz nie może w to uwierzyć