w

To pierwszy taki polski film od 30 lat! Wystąpiła w nim plejada gwiazd

„Powstaniec 1863” to pierwszy od trzydziestu lat film fabularny, który opowiada o jednym z najważniejszych wydarzeń w historii Polski – powstaniu styczniowym. Reżyserem tego wyjątkowego dzieła jest Tadeusz Syka, a premiera zaplanowana jest na 12 stycznia 2024 roku.

W produkcji, która wzbudza ogromne zainteresowanie wśród widzów, zobaczymy wybitnych polskich aktorów, takich jak Sebastian Fabijański, Cezary Pazura, Daniel Olbrychski, Olgierd Łukaszewicz oraz Karolina Szymczak. Każdy z nich wcieli się w postacie, które odegrały kluczową rolę w powstaniu styczniowym.

Film „Powstaniec 1863” przeniesie nas w czasie do XIX wieku, kiedy to Polacy walczyli o niepodległość i wolność swojej ojczyzny. Będziemy świadkami dramatycznych wydarzeń, które miały miejsce podczas powstania, a także poznamy historię bohaterów, którzy poświęcili swoje życie dla sprawy narodowej.

Tadeusz Syka, znany ze swoich wybitnych osiągnięć w dziedzinie filmu historycznego, postanowił ukazać powstanie styczniowe w sposób autentyczny i emocjonujący. Dzięki starannemu przygot 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Będzie drożej na A4. Część kierowców poczuje zmianę w styczniu

Japoński producent wstrzymał produkcję aut. Oszukiwał przez dziesięciolecia