w

Toyota Yaris Cross doczekała się liftingu. Więcej mocy i lepsze wyposażenie

Po nieco ponad trzech latach od światowej premiery, popularny w Europie SUV segmentu B – Toyota Yaris Cross – przeszedł skromny lifting. Jego najnowsza wersja została wyposażona w mocniejszy napęd hybrydowy, nowe technologie oraz lepsze wyposażenie. Wielu z nas zastanawia się, kiedy odświeżone modele tego pojazdu pojawią się w polskich salonach.

Toyota Yaris Cross to jeden z najchętniej wybieranych SUV-ów w Europie, a teraz zyskał on jeszcze więcej zalet. Wśród najważniejszych zmian w nowej wersji tego pojazdu znajduje się mocniejszy napęd hybrydowy, który zapewnia jeszcze większą wydajność i oszczędność paliwa. Dzięki temu, podróżowanie tym samochodem staje się jeszcze bardziej komfortowe i przyjazne dla środowiska.

Ponadto, Toyota Yaris Cross została wyposażona w nowe technologie, które poprawiają bezpieczeństwo i wygodę jazdy. Wśród nich znajdują się m.in. system automatycznego hamowania w przypadku wykrycia pieszych oraz asystent utrzymywania pasa ruchu. Dzięki temu, kierowca może czuć się jeszcze bardziej pewnie i bezpiecznie na drodze.

Wraz z nowymi technologiami 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zwrot podatku dla emerytów. Do zgarnięcia nawet 400 zł

Ziemia właśnie otrzymała wiadomość. Pokonała 16 milionów kilometrów