w

Triumph Rocket 3 Storm ma dwie nowe wersje. Bestia kipi mocą i szokuje osiągami

Triumph Rocket 3 to motocykl, który w latach 90. XX wieku wywołał prawdziwą rewolucję na rynku jednośladów. Jego niezwykłe osiągi i wyjątkowy design sprawiły, że stał się on symbolem mocy i prestiżu wśród miłośników motocykli. Teraz, po dwóch dekadach od swojego debiutu, Rocket 3 powraca w nowej odsłonie, prezentując kolejny rozdział w historii topowego roadstera.

Brytyjska marka Triumph z dumą prezentuje model Rocket 3 Storm w dwóch nowych odmianach – R i GT. Obie wersje zachwycają jeszcze lepszymi osiągami i prowadzeniem, a także eleganckim, ciemnym wykończeniem, które dodaje im niepowtarzalnego charakteru. Motocykl ten jest już dostępny w polskich salonach, a jego premiera wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród fanów marki.

Triumph Rocket 3 R to wersja sportowa, która została wyposażona w najmocniejszy silnik w historii marki – trzycylindrowy, chłodzony cieczą, o pojemności 2458 cm3. Dzięki temu motocykl może osiągnąć imponującą moc 167 KM i moment obrotowy 221 Nm. Z kolei Rocket 3 GT, będący wersją turystyczną, oferuje nieco mniejszą moc – 163 KM, ale za to większy moment obrotowy – 221 Nm. Oba modele są wyposażone w sześciobiegową skrzynię biegów oraz system kontroli trakcji, co zapewnia jeszcze lepszą kontrolę nad motocyklem.

Wizualnie, obie odmiany Rocket 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziś, 23 mar 20:10 (Ale kino+) – Green Zone

Co dalej z marką Seat? Prezes rozwiewa wątpliwości