w

Tyle kosztuje Samsung Galaxy S24. Ceny wszystkich modeli

W końcu światło dzienne ujrzała nowa seria telefonów Galaxy S24, która wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród użytkowników. Wreszcie poznaliśmy ceny tych smartfonów w Polsce, co pozwala nam na dokładne zaplanowanie naszych zakupów. Ile więc kosztuje Samsung S24? Cena zależy od wybranej wersji, ale jedno jest pewne – kwota ta z pewnością zaskoczy Polaków. Najtańszy model S24 jest dostępny za 4099 złotych, natomiast najdroższa i najmocniejsza wersja Ultra kosztuje aż 8249 złotych.

Warto zauważyć, że cena Samsunga S24 jest uzasadniona jego wyjątkowymi parametrami i funkcjonalnościami. Wszystkie modele są wyposażone w najnowsze technologie, co sprawia, że są one nie tylko wydajne, ale także niezwykle atrakcyjne wizualnie. Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się nie tylko doskonałym działaniem, ale także estetycznym wyglądem swojego telefonu.

Wśród dostępnych wersji Samsunga S24 znajdują się również modele z różnymi pojemnościami pamięci, co pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkownika. Wersja z największą pojemnością – 512 GB – jest dostępna w cenie 6999 złotych, natomiast wersja z pojemnością 256 GB kosztuje 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sfilmowała dziwne światła na niebie. „Nigdy nie widziałam czegoś takiego”

Autorski film Jennifer Lopez już w lutym! Pojawi się w nim Ben Affleck