w

UFO w oceanie. Naukowiec z nowymi dowodami na istnienie statku obcych

Profesor Avi Loeb z Harvardu jest przekonany, że odkrył nowe dowody na istnienie UFO w oceanie. Według naukowca, około dziesięć lat temu na Ziemię spadł statek kosmiczny obcych, który zatonął w wodach Pacyfiku. Jednak inni uczeni odrzucają tę teorię i uważają, że znalezione przedmioty są w rzeczywistości wytworem ludzkiej technologii.

Loeb, który jest profesorem astronomii na Uniwersytecie Harvarda, opublikował niedawno książkę „Extraterrestrial: The First Sign of Intelligent Life Beyond Earth”, w której przedstawia swoje badania i wnioski na temat obiektu, który został znaleziony na dnie oceanu.

Według Loeba, obiekt ten jest dowodem na to, że istnieje inteligentne życie poza Ziemią. Jego zdaniem, statek kosmiczny obcych został zniszczony podczas wejścia w atmosferę i spadł do oceanu, gdzie pozostaje do dziś.

Jednak inni naukowcy nie zgadzają się z tą teorią. Twierdzą, że znalezione przedmioty są po prostu częściami statków kosmicznych lub rakiet, które zostały wyprodukowane przez ludzi. Wskazują również na brak konkretnych dowodów na istnienie UFO i obcych 

Read More

Napisane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SUV-y rozbiły bank. To pierwsza taka sytuacja w historii

Bob Odenkirk wraca do kina akcji. Był „Nikim”, teraz będzie „Zwyczajny”